Filmy modelka, naga pierś

Przeszukaj katalog

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje modelka, naga pierś. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Młoda Japonka (Vivian Wu) w dzieciństwie poddawana była ceremonii malowania na jej twarzy urodzinowych życzeń. Wydana wbrew swej woli za mąż, próbuje zostać pisarką. Ponieważ mąż nie akceptuje jej artystycznych skłonności, opuszcza go by w ramionach kolejnych kochanków doznawać kaligraficznych rozkoszy. Jednak dopiero z chwilą poznania młodego Anglika znajduje spełnienie. Jerome (Ewan McGregor) proponuje jej bowiem zamianę ról - to ona ma pokrywać jego nagie ciało poetyckimi frazami. Idyllę kochanków zakłóca zdrada, jakiej dopuszcza się ukochany.
Historia zaczyna się w 1964, kiedy malarz Francis Bacon (Derek Jacobi) zaskakuje włamywacza George'a Dyera (Daniel Craig) buszującego w jego londyńskiej pracowni i domu w poszukiwaniu czegoś wartościowego. "Kim mógłbyś być?" - wykrzykuje artysta - "niewiele jest w tobie z włamywacza. Rozbieraj się i chodź do łóżka, a będziesz miał wszystko, czego zapragniesz". W tym momencie na zawsze zmieniło się życie obydwu. Dyer przez siedem lat był stałym modelem Bacona i starał się - finansowo wspierany przez Bacona - wydobyć ze środowiska i kultury klasy robotniczej, dostosować do zamkniętego świata artystów. Dyer został obdarowany drogimi garniturami i pieniędzmi, był zabierany w podróże do Paryża i Nowego Jorku, choć nie tworzyli z Baconem dobranej pary. Najwięcej radości dawała mu zazwyczaj wędrówka z młodymi ludźmi po paryskich barach, ale nie był w stanie stawić czoła nieustającym żartom swego dobroczyńcy. Dowcipny Bacon był w swoim żywiole, kiedy zabawiał się i pił z modelkami pozującymi do fotograficznych aktów, kpiąc ze wszystkiego i wszystkich: "Szampan dla moich prawdziwych przyjaciół, prawdziwe cierpienie dla fałszywych" i przedstawiając swoje niekonwencjonalne towarzystwo: "Witamy w obozie koncentracyjnym". Kiedy Dyer skarżył się na nocne koszmary, Bacon krótko replikował "George, nocne koszmary nie mogą być bardziej przerażające, niż życie".
Ekranizacja kultowej powieści Toma Robbinsa. Uma Thurman jako mistrzyni autostopu (natura obdarzyła ją monstrualnej wielkości kciukami, które zatrzymują każdy samochód) zmierzająca do hipisowsko-lesbijskiego rancza...


Niema dziewczyna zostaje brutalnie zgwałcona. Wracając do domu, odarta z resztek godności, napotyka w nim kolejnego napastnika. W trakcie szamotaniny mężczyzna ginie, a będący jego własnością pistolet posłuży kobiecie do krwawej zemsty.
Na pokładzie statku wycieczkowego, Emmanuelle (Natalie Uher) i cztery najpiękniejsze modelki podróżują w głębi amazońskiej dżungli. Egzotyczna sceneria zachwyca je do chwili, gdy zostaną pojmane przez tajemniczego bossa narkotykowego.
Druga Wojna Światowa, okupowana Francja, stary rzeźbiarz (w tej roli wybitny francuski aktor Jean Rochefort), znajduje na rynku w swoim miasteczku młodą, piękną uciekinierkę z obozu. W zamian za dach nad głową proponuje jej pozowanie do jednej ze swoich rzeźb. Pomimo dzielących ich różnic, sztuka sprawia, że tych dwoje zaczyna łączyć szczególna więź złożona z zachwytu, fascynacji, podziwu dla urody i mądrości. Hipnotyczny obraz, będący niczym więcej jak czystą pochwałą piękna. W jednej z głównych ról zobaczymy dawno nie widzianą włoską gwiazdę kina - Claudię Cardinale.
Lazurowe Wybrzeże. Rok 1915. U schyłku życia Pierre-Auguste Renoir (Michel Bouquet) popada w udrękę, po stracie żony, od ciągłych bólów stawów i dodatkowo ta straszna wiadomość, że jego syn Jean (Vincent Rottiers) został ranny na wojnie. Ale pojawia się Andrée (Christa Theret), pełna witalności o promiennej urodzie, jego ostatnia modelka i źródło niezwykłego odmłodzenia.
Podczas samotnych wakacji na Costa Brava żona Line (Lynn Endersson) ważnego paryskiego przemysłowca spotyka młodego studenta Andrésa (Ramón Pons), jej pierwszą i prawdziwą miłość, i postanawia opuścić męża.
Alice (Anicée Alvina) zostaje zamknięta w więzieniu dla nieletnich prowadzonym przez zakonnice. Jest oskarżona o zabicie Nory (Olga Georges-Picot), swojej przyjaciółki. Znaleziono ją martwą, związaną w łóżku, z sercem przebitym nożyczkami. Przesłuchanie rozpoczyna się w jej celi, której sześcienna architektura i światło przypominają mieszkanie zbrodni. Wyznanie Alice miesza rzeczywistość, fantazje, kłamstwa i samozadowolenie urojeniowej wyobraźni. Do celi Alice wchodzi młoda prawniczka. Jej rysy przypominają Norę. Daje się zwieść werbalnym fantazjom. Alice, oddaje się lesbijskim zabawom i zna los nieszczęsnej Nory. Ale Alice, morderczyni prawniczki, była niewinna...
Maria (Karin Viard) jest w swoim życiu nieco odizolowaną gospodynią domową. Z natury samotna, raczej nieśmiała, jest też marzycielką i nigdy nie rozstaje się ze swoim kwiecistym notesikiem, w którym zapisuje wszystkie swoje wiersze. Pewnego dnia Maria dostaje pracę sprzątaczki w Szkole Sztuk Pięknych. Tam odkrywa świat zupełnie inny od tego, co zna. Panuje tu twórcza energia, swoboda, niemal całkowita swoboda. Przede wszystkim spotyka tu Huberta (Grégory Gadebois), kapryśnego opiekuna szkoły. Wszystkie te wstrząsy w jej życiu mogą doprowadzić Marię do odzyskania wiary w życie.
Słowa kluczowe

Proszę czekać…